НАЙЗАХОПЛЮЮЧА

АРХІТЕКТУРНА ЛІТНЯ ШКОЛА

16-21 липня 2018

РЕЗУЛЬТАТИ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ оцінював особисто

 Ben Van Berkel 

gallery/logo ss

1 МІСЦЕ

Андрій Князь

Отримав сертифікат на проходженя будь-якого курсу in.Lab School на вибір БЕЗКОШТОВНО

ДЕКІЛЬКА РОБІТ УЧАСНИКІВ

in.Lab Summer School '18

*а вам "слабо" зробити таке за 6 днів у нових для вас програмах?!))

Про in.Lab Summer School '17

in.Lab SUMMER SCHOOL '18

за підтримки UN Studio

gallery/артемов-артем-web
gallery/ss17_rosh_daria-web
gallery/николай-остапенко-web

6 насиченх днів - 6 різних програм - 6 етапів проектування

gallery/дмитрий-васильев

Дмитро Васильєв

gallery/андрей-чудинов
gallery/liuba2
gallery/паша-2

Любов Тітаренко 

Юрій Петренюк

Павло Білоус

gallery/юра

Андрій Чудінов

gallery/даниил-нагаец
gallery/tsum

Лектори in.Lab

Запрошені лектори

gallery/алина-санина

Пивонос Карина

Почти все понравилось, но, так как многие программы открывались впервые было сложно успевать за лектором. Спасибо ребятам, которые при возникновении проблем сразу бежали на помощь. Программа обучения составлена хорошо, я была поражена объемом проделанной работы, сразу видно, когда работаешь с профессионалами в своей сфере. Уже жду с нетерпением интенсив в Одессе.

gallery/влад-мащенко

Химиця Ольга

Це був дуже крутий інтенсив 💔 Було складно, особливо на третьому дні, але хороше почуття гумору викладачів дуже допомогало. Лектори, яких ви запросили дали мені зрозуміти, що не варто зупинятися коли щось не одразу виходить.

З недоліків: курс для мене був дуже короткий, я б зробила його на декілька днів більшим, бо часу на домашнє завдання як і сил взагалі немає.

З великих плюсів: ви крутезні, час і сили, які ви витратили на нас - безцінні. Дуже дякую in.Lab  за таку можливість безкоштовного навчання. Тепер я зможу робити нормальні курсові 😏

Відгуки учасників in.Lab Summer School '18

Як це було?

gallery/женя

Кирило Цуман

Євгеній Мартиненко

Григорій Зотов

ПЕРЕМОЖЦІ ТА РЕЗУЛЬТАТИ

gallery/22104713_1781373828604570_6229105246421203948_o
gallery/untitled-1
gallery/антон-олейник

Антон Олійник

Антон Виборний

Бреславський Михайло

Що таке архітектура в сучасному розумінні цього терміну. Яке місце в ній займатимемо, майбутні архітектори, вже завтра, і як навчитися швидко орієнтуватися у всіх змінах та трансформації професії?

Summer School саме про це в першу чергу, аніж про моделінг в 3ds Max чи Revit. Такий тижневий інтенсив зранку до ночі в різних програмах кожен день, дає змогу як найкраще зрозуміти чим саме займатися, в чому далі поглиблювати свої знання. Це головний плюс і головний меседж та ідея самої школи як на мене.

Худолей Дмитро

Підводячи ітоги, загальне проходження курсу можна описати одним словом - круто! Звичайно, є моменти, які хотілось бі щоб in.Lab поправив, а саме (можливо нехватка кадрів) при проходженні лекцій по курсам, для себе я підмітив один момент, є лектор та асистент, оскільки програми не із легких у багатьох виникають питання та всі просять уваги. Також лектори навіть не завжди можуть чути окремих студентів, але це нормально, оскільки співвідношення лектор - 25 овець також асистент, хотілось би побільше асистентів (хоча б +1), так як один єдиний на аудиторію буде на “розхват”. Також це спричиняє низку неприємних моментів, студенти, котрі вже встигли можуть очікувати ледь не годину поки лектор та асистент вирішують (спрямовують 25 овець в одні ворота) проблеми студентів із софтом.

Також хочу підкреслити атмосферу під час проходження курсів, сподобались методики лекторів та її “заземленість” або “простота” у спілкуванні. На курсах найцікавіше було проходити 3ds Max, Grass, та Revit.

P.S. Андрюха чьоткий!

Старков Павло

Дуже розширив свій кругозор в плані використання різних програм та у зв’язці їх між собою. Зробив для себе великий крок вперед. Дуже сподобалися презентації запрошених лекторів, допомога викладачів та віра в нас, що у нас все вийде.

Дуже дякую за нереально насичену робочу атмосферу та постійне бажання дізнаватись щось нове. Побільше б таких навчальних подій! Продовжуйте в тому ж дусі, ви круті!

Цветкова Полина

О курсе узнала от подруги, с которой сюда и приехала. Сразу подкупило то, что изучаются все программы комплексно поэтому решила приехать на недельку из Днепра в Киев.

Курс понравился, не смотря на сложности в работе, которые возникали, преподаватели были очень терпеливы и помогали каждому студенту. Очень понравились лекции и экскурсия.

Пожалуй, был один недостаток, это то, что было мало времени для выполнения задания на дом. Но получился очень классные интенсив и полное погружение в работу.

Мартынюк Ирина

Параметрическая школа in.Lab для меня это пример реальной рабочей арх-ной среды с дедлайнами и бессонными ночами. Школа помогла понять: алгоритм работы над проектированием здания в программах и то, какие программы больше нравятся в работе и какие хочется изучать, и то с какими задачами приходится работать архитектору. Лекции с действующими архитекторами принесли массу вдохновения и желания продолжать работу.

Здание было очень сложным  и мне показалось, что чтобы лучше его проработать нужно было больше времени.

Школа подарила массу позитива, опыта и желания приходить сюда еще и еще.

Спасибо вам за труд) Все было супер ❤

Князь Андрій

Літню школу порадив друг. З першого дня відчувалася підготовка викладачів стосовно проекту. Все пояснювалося дуже докладно і точно. Дуже сподобалась робоча атмосфера і компанія однодумців. Особливо сподобалась логіка робити щось складне і вивчати саме нюанси програм замість загальних речей.

Люба, Андрій, Тася, Женя великий респект!

P.S. Зробіть щось таке у Львові.

P.P.S. Winter School Pls!

P.P.P.S. Лектори ТОП

gallery/демянюк-ирина
gallery/дарья-рош
gallery/голубов-владислав
gallery/кристина-бондаренко
gallery/лилия-глухова
gallery/николай-остапенко
gallery/forlogos
gallery/grass
gallery/max
gallery/photoshop-icon
gallery/rhino

Дячок Владислав

...і ще 15 робіт!

однієї видатної будівлі

Raffles city by UN Studio

gallery/22220049_1781373965271223_7343717366758611445_o
gallery/ss17_fesak_olesia_viz3-web

Відео про те, як ми створювали модель Raffles City

Приєднуйся до

in.Lab Summer School 2020,

отримай унікальні знання європейського рівня!

gallery/viborniy
gallery/rhino

2 МІСЦЕ

Вадим Шпак

Отримав 50% на проходженя будь-якого курсу in.Lab School на вибір БЕЗКОШТОВНО

3 МІСЦЕ

Дмитро Худолєй

Отримав 25% на проходженя будь-якого курсу in.Lab School на вибір БЕЗКОШТОВНО

Пивонос Каріна

gallery/николай-остапенко-web
gallery/николай-остапенко-web

...і ще трошки фото на пам'ять :)